Pkp Polskie Linie Kolejowe S A.
 
Join or Login
Post view

Pkp Polskie Linie Kolejowe S A.
Dużą odległość od centrum rekompensują rozległe tereny zielone otaczające tę dzielnicę. Popularnym miejscem wypoczynku i rekreacji jest Jezioro Malina złożone z dwóch akwenów położonych obok siebie i rozdzielonych ulicą. Dzielnica położona najbliżej śródmieścia i centrum miasta.

page1-79px-Ma%C5%82y_Rocznik_StatystycznTatrzańskiej, Zakopiańskiej, Podhalańskiej i Karpackiej. Dwie pozostałe części są już za torami, a rozdziela je ul. Po południowej stronie jest kilka czteropiętrowych bloków, a także domy jednorodzinne na ul. Maków, Konwalii, Niezapominajek i Jaśminów.

Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Investor Nieruchomości Sp. z siedzibą w Opolu (45-037) przy ul. Sienkiewicza 1, e-mail: Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zapytania na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania.

jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy. Proszę o kontakt. If you adored this short article and you would certainly such as to get even more information concerning nieruchomości opole sprzedaż kindly browse through the web page. * Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych oraz dla celów marketingu bezpośredniego.

Partyzanckiej, nieopodal specjalnej strefy ekonomicznej, Apartamenty Barona na Zaodrzu w rejonie ul.
ElanaSlz7934877644 01.10.2020 0 63
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Actions
Recommend
Categories
City Blogs (1 posts)
Entertainment Blogs (1 posts)
Games (1 posts)
Lifestyle (1 posts)
Music (1 posts)
Videos (1 posts)